о нас

Міжнародна компанія Flameclub є визнаним лідером в області виробництва та продажу запальничок та супутніх товарів з широким спектром продуктів. Компанія володіє повним циклом від виробництва продукції під власним брендом, зареєстрованим по всьому світу, до її дистрибуції. Компанія здійснює свою діяльність більш ніж в 30 країнах.

Міжнародна компанія Flameclub має представництва по всьому світу. Офіс в Україні був відкритий в 2006 році і знаходиться в м. Києві. Компанія Flameclub здійснює свою діяльність в Україні та є однією з провідних компаній на ринку запальничок. Інноваційні рішення і постійне поповнення новим асортиментом відображають процес безперервного і динамічного розвитку компанії. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і завжди йдемо в ногу з часом.

ПРИНЦИПИ Flameclub:

Етика

Ми ведемо наш бізнес Чесно, Надійно і з Повагою до Партнера.

Відносини

Ми цінуємо наші ділові відносини з клієнтами і при цьому намагаємося бути не тільки Партнерами, а й Друзями. Бути і Другом і Партнером в бізнесі - це запорука взаємного процвітання.

Відповідальність

Ми виконуємо свої зобов'язання перед Партнерами та Споживачами. Ми несемо відповідальність за нашу роботу та рішення.

Командна робота

Ми проявляємо повагу до всіх і вважаємо, що відмінність культур відкриває перед нами нові можливості і межі. Робота в команді дозволяє нам скористатися цими можливостями.

Ефективність

Ми повністю використовуємо всі наші ресурси, щоб досягти максимальної продуктивності і знайти не тільки оригінальні, але і практичні рішення.

ЦІЛІ Flameclub:

  • Виробляти продукцію, що не завдає шкоди екології
  • Задовольнити потреби кожного Споживача
  • Прагнути до стабільного розвитку
  • Довготривала взаємовигідна співпраця з Партнерами
  • Підтримувати безпечну інфраструктуру
  • Впроваджувати етику в повсякденну діяльність
  • Заохочувати ініціативи в сфері інновацій та сталого розвитку

Добре виконана робота, якість, інновації, відмінний сервіс - все це

Flameclub

про продукцію

Виробництво компанії Flameclub розміщено в країнах Азії. Територія виробничих площ складає більше 100.000 кв. метрів. На виробництві Flameclub працює понад 3000 осіб.

Виробництво продукції під торговою маркою FLAMECLUB здійснюється на новому сучасному напівавтоматичному обладнанні і контролюється висококваліфікованими фахівцями. Компанія пишається якістю своєї продукції. Основою виробничо-технічної бази є сучасні лінії по зварюванню, наповненню газом, упаковці, перевірці якості, виробництва комплектуючих, а також обладнання з тестування на стійкість до високих температур.

Виробництво відповідає вимогам основних міжнародних стандартів якості ISO, TUV та ін.

В даний час ми бачимо важливість сталого розвитку продуктивних технологій та розробляємо інновації в продукції, що дозволяє йти в ногу з часом і задовольняти бажання Споживача.